👤

Diana cumpara un pachet de biscuiti,o ciocolata si o minge pe care plateste 25 lei.
Cati lei costa fiecare obiect,daca ciocolata este cu 7 lei mai mult decat pachetul de biscuiti si cu 2 lei mai putin decat mingea?
URGENT