👤

bunica a cumparat 12kg de faina ,8l de ulei si 16 kg de zahar. calculeza pentru fiecare produs:

Bunica A Cumparat 12kg De Faina 8l De Ulei Si 16 Kg De Zahar Calculeza Pentru Fiecare Produs class=