intro cofetarie pe un raft sunt 5 oua de ciocolata si 2 iepurasi toate produsele costann 45 de lei .pe alt raft sunt 10 oua si7 iepurasi de acelas fel care impreuna costa 120 lei.Cati lei costa fiecare produs?
Vă mulțumim pentru vizita pe site-ul nostru dedicat Matematică. Ne dorim ca informațiile furnizate să vă fi fost utile. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de suport suplimentar, nu ezitați să ne contactați. Revenirea dumneavoastră ne bucură, iar pentru acces rapid, adăugați-ne la favorite!