👤

alegeti rezultatul corect:400 cm + 500dm + 2000mm=452,56 m,22 m.
3 l +420 dl + 5 cl=7.250 ml ,102 ml ,50 ml
25 h 83 minute - 8 ore 35 minute = 16 h 48 minute 12 h 22 h 10 minute


Răspuns :

primul 7.250 ml 
al doilea 16 ore si 48 h
Vă mulțumim pentru vizita pe site-ul nostru dedicat Matematică. Ne dorim ca informațiile furnizate să vă fi fost utile. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de suport suplimentar, nu ezitați să ne contactați. Revenirea dumneavoastră ne bucură, iar pentru acces rapid, adăugați-ne la favorite!


Ze Lesson: Alte intrebari