👤

3 pagini si 2 corpuri costa 5 lei iar 3 cornuri si 6 pagini costa 9 lei.cu cat costa mai putin un corn decat o pâine.

Răspuns :

corpuri sau cornuri? pagini sau paine? nu intales scrie corect